Kariyer ve Hedef Koçluğu nedir

Kariyerinize ve iş hayatınıza sihirli bir şekilde dokunabilmek istiyorsanız kariyer ve hedef koçluğu uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Her insanın sahip olduğu iş hayatı, ilişkiler ve kariyer gibi özel konuları psikolojiyi ve yaşamdan zevk alma durumunu etkileyen özelliklere sahiptir.

İsteklerinizin hayal ettiğiniz kadar sizleri mutlu etmediğini ve gerçek isteklerinizin o hayalleriniz ile örtüşmediğini fark ettiğiniz zaman cevabını alamayacağınız soruları kendinize sormaya başlayabilirsiniz.
Yaşam tüm hızı ile akıp giderken, kendinizi bir kapana kısılmış gibi hissediyor ve iş hayatınız ile ilgili kaygı yaşıyorsanız kariyer ve hedef koçluğu uygulamaları sayesinde destek alarak hayal ettiğiniz hayata bir adım daha yaklaşmaya başlayabilirsiniz.

Kariyer ve Hedef Koçluğu hangi konuları kapsar
1. Hedef nedir?
2. İsteklere ulaşabilmek için biçimlendirilmiş koşullar nelerdir?
3. İş ve kariyer yaşantısındaki negatif sınırları ve inançları yok edebilme
4. Hedeflere ulaşırken kararlılığı koruyabilme
5. Hedeflere ulaşıldıktan sonra hedefleri süreklilik haline getirebilme
6. Sonuçları koruyabilme ve daha üst noktalara taşıyabilme

Bireysel farkındalığınız bu program dahilinde artmaya başlarken, performansınızda da sıra dışı sonuçlar elde etmeye başlayabilirsiniz. Profesyonel koçlar danışanları ile iş ve kariyer konularında her zaman birebir olarak çalışırlar.
Profesyonel koçluk hizmeti almaya başladığınız zaman daha sağlıklı hedefler belirlemeye başlayabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz hedefler ise her zaman daha doğru ve yerinde verdiğiniz kararlar sayesinde daha sağlıklı bir şekilde ulaşılabilir olurlar.  Kariyerinin henüz başında olan veya kendisini kariyerinin dönüm noktasında hisseden herkes kariyer ve hedef koçluğu uygulamalarından yararlanarak destek alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir